Eenvoudige bediening horizontale vacuümoven met touchscreen besturing
Toepassing van horizontale vacuümoven:
Horizontale vacuümoven wordt voornamelijk gebruikt voor grafietexperimenten en de productie van diverse koolstofmaterialen bij 3000 °C.
Het wordt toegepast op de grafitisatie van koolstofmaterialen; de stereotypering van koolstofvezeldraden en andere materialen die kunnen worden gesinterd in een koolstofomgeving. Afhankelijk van de behoeften van de sinterproces tijd, kunnen meerdere elektrische ovens in een enkele voeding worden geplaatst, en de verwarming en het verwarmen van individuele ovens worden respectievelijk uitgevoerd. Elektrische koeling, om continu werk te bereiken.
Technische parameters en specificaties
1. Goede stabiliteit en laag energieverbruik: 's werelds eerste gebruik van dubbellaagse aluminiumoxide baksteen isolatiemateriaal stapeling, om kortsluiting van koolstofvilt en spoel te voorkomen, goede isolatie en brandwerendheid,
2. laag warmteverlies, goede apparatuurstabiliteit;
3. Afhankelijk van de behoeften van de sinterproces tijd, kan een veelvoud aan elektrische ovens in een enkele voeding worden geplaatst, en de veelvoud aan ovens worden respectievelijk bekrachtigd om de temperatuur te verhogen en uit te schakelen en af te koelen om continue werking te bereiken;
4. Digitaal flow monitoring systeem, waterstroom monitoring en bescherming van elke voedingkast, hoogwaardige middenfrequentie contactor voor ovenconversie; uitgebreid PLC water, elektriciteit en gas automatische besturing en beschermingssysteem.
| Volume (L) | 350 | 484 |
| Nominale temperatuur (°C) | 3000 | 3000 |
| Limiet temperatuur (°C) | 2800 | 2800 |
| Effectieve verwarmingszone (mm) | 500X500X1400 | 550X550X1600 |
| Vermogen (KW) | 350 | 450 |
| Frequentie (HZ) | 1000 | 1000 |
| Temperatuurregeling | Japanse eiland elektrische thermostaat | |
| Verwarmingsmethode | Inductieverwarming | |
| Vacuümsysteem | Roterende schoepen vacuümpomp (hoge vacuüm vereisten met Roots vacuümpomp en oliediffusiepomp) | |
| Sinteratmosfeer | N², Ar² ETC. | |
| Nominale voedingsspanning (V) | 380 | |
| Nominale verwarmingsspanning (V) | 750 | |
| Vacuüm limiet (Pa) | 100 (vacuüm koude toestand) | |