Chem-Dry Dehydratie Hoge Temperatuur 210 Liter Laboratorium Vacuüm Droogoven is een soort oven die materialen droogt
onder negatieve druk. Het gebruikt een vacuümpomp om de lucht en het vocht in de testruimte van de oven te onttrekken, zodat de testruimte een vacuümtoestand vormt, waardoor het drogen wordt versneld.
Vacuümoven, het materiaal moet onder vacuümomstandigheden worden gedroogd, verwarmd en gedroogd. Gebruik een vacuümpomp om lucht en vochtigheid af te pompen, waardoor de werkkamer vacuüm vormt, waardoor de droogsnelheid wordt versneld.
Chem-Dry Dehydratie Hoge Temperatuur 210 Liter Laboratorium Vacuüm Droogoven wordt veel gebruikt voor printplaten, elektronische componenten, foto-elektrische apparaten, galvaniseren van metaal, de chemische industrie van kunststoffen, de grafische industrie, het verwerken van coatings, keramisch glas en transformatoren, inductiespoelen, het bakken, drogen, verouderen, enz. van motorspoelen.
| Afmetingen werkruimte (mm) |
1500×1400×1220 |
| Buitenafmetingen (mm) |
1513×1924 ×2060 |
| Temperatuurbereik | 35℃ ~+350 ℃ |
| Temperatuurschommeling | ± 1°C |
| Temperatuurresolutie | ±0.1°C |
| Vacuüm | <133pa |
| Controller | Digitale PID-temperatuurregelaar |
| Sensor | PTR Platina Weerstand PT100 |
| Binnenmateriaal | SUS316 roestvrij staal |
| Buitenmateriaal | Stalen plaat met beschermende coating |
| Timing Functie | 0.1~999.9 (S,M,H) instelbaar |
| Voeding | AC 220V 50HZ |
| Garantie | 3 jaar |
Onder vacuümomstandigheden wordt het kookpunt van de materiaaloplossing verlaagd. Dus voor een bepaalde hoeveelheid warmteoverdracht bespaart het het warmteoverdrachtsoppervlak van de verdamper.
Warmtebron voor de werking van verdamping kan stoom met lage druk of afvalwarmtestoom gebruiken.
Het warmteverlies van de verdamper kan worden verminderd.
Gebruikt bij het drogen van ontleding en polymerisatie en verslechtering van warmtegevoelige materialen bij hoge temperatuur.
Voor het drogen kan worden gedesinfecteerd, het droogproces werd niet gemengd met onzuiverheden
Het is een statische vacuümdroger, compact vast droog materiaal wordt niet beschadigd.
![]()
![]()
Internationale certificering productketen van hoge kwaliteit
Fabrikant, meer redelijke prijs
Solide technische ondersteuning en after-sales service
Houd u aan het principe van “Klant Opperste” ( Saldo betaling nadat de apparatuur normaal functioneert)
Export naar meer dan 42 landen en regio's, goede feedback van klanten
One-stop service, op maat gemaakt exclusief project haalbaarheidsrapport
Export Standaard Houten Kist
Kan worden gebruikt voor zee-, lucht-, spoor- en vrachtvervoer
LIB-testkamers worden geaccepteerd en goedgekeurd door CE, CSA, RoHS, TUV, SGS en ISO17025-kalibratie. Zodra de testkamers zijn voltooid, zullen onze ingenieurs in onze fabriek in bedrijf stellen, kalibreren, controleren en accepteren. Daarna inpakken en de levering regelen.
Meer producten welkom om te raadplegen!
Onze belangrijkste producten omvatten temperatuur- en klimaattestkamers, corrosiekamers, weertesters, IP-stof- en regenkamers, ozontestkamers, schadelijke gas SO2 H2S-kamers, inloopkamers.
Neem nu contact met ons op, bevestig siliconen afdichtingsring!