Geïntegreerde 30L 50L Vacuümdroogoven met tijdcontrole en roestvrijstalen frame, een vacuümdroogoven is een soort oven die materialen droogt
onder negatieve druk. Hij gebruikt een vacuümpomp om de lucht en het vocht in de testruimte van de oven te onttrekken, zodat de testruimte een vacuümtoestand vormt, waardoor het drogen wordt versneld.
Vacuümoven, het materiaal moet onder vacuümomstandigheden worden gedroogd, verwarmd en gedroogd. Gebruik een vacuümpomp om lucht en vochtigheid af te pompen, waardoor de werkruimte vacuüm vormt en de droogsnelheid wordt versneld.
Geïntegreerde 30L 50L Vacuümdroogoven met tijdcontrole en roestvrijstalen frame, wordt veel gebruikt voor printplaten, elektronische componenten, foto-elektrische apparaten, galvaniseren van metaal, de chemische industrie van kunststoffen, de drukindustrie, het verwerken van coatings, keramisch glas en transformatoren, inductiespoelen, het bakken, drogen, verouderen, enz. van motorspoelen.
| Afmetingen werkruimte (mm) | 830×1020×1200 |
| Buitenafmetingen (mm) | 1130×1240 ×1850 |
| Temperatuurbereik | 35℃ ~+350 ℃ |
| Temperatuurschommeling | ± 1°C |
| Temperatuurresolutie | ±0.1°C |
| Vacuümgraad | <133pa |
| Controller | Digitale PID-temperatuurregelaar |
| Sensor | PTR Platina Weerstand PT100 |
| Binnenmateriaal | SUS316 roestvrij staal |
| Buitenmateriaal | Stalen plaat met beschermende coating |
| Timingfunctie | 0.1~999.9 (S,M,H) instelbaar |
| Voeding | AC 220V 50HZ |
Onder vacuümomstandigheden wordt het kookpunt van de materiaaloplossing verlaagd. Dus voor een bepaalde hoeveelheid warmteoverdracht bespaart het het warmteoverdrachtsoppervlak van de verdamper.
Warmtebron voor de werking van verdamping kan stoom met lage druk of afvalwarmtestoom gebruiken.
Het warmteverlies van de verdamper kan worden verminderd.
Gebruikt bij het drogen van ontleding en polymerisatie en verslechtering van warmtegevoelige materialen bij hoge temperaturen.
Voor het drogen kan worden ontsmet, het droogproces werd niet gemengd met onzuiverheden
Het is een statische vacuümdroger, compact vast droog materiaal wordt niet beschadigd.
![]()
![]()
Internationale certificering van hoge kwaliteit productketen
Fabrikant, meer redelijke prijs
Solide technische ondersteuning en after-sales service
Houd u aan het principe van “Klant Opperste” (Restbetaling na normaal functioneren van de apparatuur)
Export naar meer dan 42 landen en regio's, goede feedback van klanten
One-stop service, op maat gemaakt exclusief project haalbaarheidsrapport
Houten exportkist
Kan worden gebruikt voor zee-, lucht-, spoor- en vrachtvervoer
Meer producten, welkom om te raadplegen!
Onze belangrijkste producten omvatten temperatuur- en klimaattestkamers, corrosiekamers, weertesters, IP-stof- en regenkamers, ozontestkamer, schadelijke gas SO2 H2S-kamer, inloopkamers.